ثبت لوکیشن در ویز

همه جزئیات ثبت لوکیشن در ویز

اگر بخواهید پرسرعت از نقطه A به نقطه B بروید، اولین اقدام شما چیست؟ قطعا سرچ و جستجو در اپلیکیشن‌های مسیریاب. ویز یکی از پلتفرم‌های آنلاین و فوق‌العاده در دسترس شما برای این کار است. ویز به تهاجمی بودن مسیریابی‌اش معروف است. این به آن معناست که سریع‌ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد ارزیابی می‌کند

فهرست مطالب

اگر بخواهید پرسرعت از نقطه A به نقطه B بروید، اولین اقدام شما چیست؟ قطعا سرچ و جستجو در اپلیکیشن‌های مسیریاب. ویز یکی از پلتفرم‌های آنلاین و فوق‌العاده در دسترس شما برای این کار است. ویز به تهاجمی بودن مسیریابی‌اش معروف است. این به آن معناست که سریع‌ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد ارزیابی می‌کند و آن را به شما در کوتاه‌ترین زمان ارائه می‌دهد. که همین ویژگی باعث مشهور شدن و محبوب شدن این پلتفرم شده است. ثبت لوکیشن در ویز یک ترفند ساده برای دستیابی سریع‌تر به مقصد و یک معجزه برای صاحبان کسب و کار است تا بتوانند از مزایای این برنامه مسیریاب بهره ببرند.

مرتبط بخوانید: چگونگی افزودن کسب و کار در گوگل مپ

مسیریاب ویز دقیقاً چیست؟

ویز یک برنامه ناوبری عمومی است که از داده‌های بی‌درنگ کاربران برنامه استفاده می‌کند تا بهترین مسیر را به مقصد کاربر ارائه دهد، با در نظر گرفتن تصادفات، ترافیک، تله‌های سرعت، ساخت ‌و ساز و سایر موانعی که می‌توانند سرعت راننده را کاهش دهند. این برنامه برای دانلود و استفاده رایگان است. بنابراین ثبت لوکیشن در ویز می‌تواند به شما در راه رسیدن به مقصدتان بدون دردسر و کروکی کشیدن کمک می‌کند.

ویز چطور کار می‌کند؟

ویز اطلاعات جمع‌آوری شده از کاربران را گردآوری می‌کند تا سرعت متوسط رسیدن به مقصد را محاسبه کند، خطاها را بررسی کند و مسیرهایی را برای ناوبری گام به گام ارائه دهد. بنابراین، رانندگان اطلاعات بی‌درنگ را به اشتراک می‌گذارند که به شرایط ترافیکی و ساختار جاده تبدیل می‌شود.

این برنامه در درجه اول رانندگان خودرو و موتورسیکلت را هدف قرار می‌دهد و عملکرد محدودی را برای عابران پیاده و دوچرخه‌سواران ارائه می‌دهد. همچنین اطلاعات بروزی در مورد حمل و نقل عمومی ندارد، بنابراین اگر وسیله نقلیه موتوری شخصی دارید برای برنامه‌ریزی مسیر بهترین مسیریاب، مسیریاب ویز است.

می‌توانید به طور فعال شرایط ترافیک، تصادفات، تله‌های پلیس، جاده‌های مسدود شده، شرایط آب و هوایی و موارد دیگر را گزارش دهید. سپس ویز به این گزارش‌ها  تکیه می‌دهد تا بهینه‌ترین مسیر را ارائه دهد. به طور خلاصه، رانندگان برای بهبود تجربه رانندگی یکدیگر تشویق می‌شوند تا با یکدیگر همکاری کنند. این سرویس برای عملکرد صحیح به اینترنت فعال یا اتصال داده تلفن همراه نیاز دارد. بدون اتصال به اینترنت، نمی‌توانید مسیری را پیدا پیمایش کنید.

عالی‌ترین‌های برنامه مسیریاب ویز:

 • همانطور که ثبت لوکیشن در ویز می‌تواند به شما کمک کند تا هر چه سریع‌تر در بهترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسید، همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا در بهترین زمان ممکن مقصد را ترک کنید. تنها لازم است که شما مقصد مورد نظر را تایپ کنید، سپس روی علامت «بهترین زمان برای ترک» کلیک کنید. سپس ویز به شما می‌گوید که ترافیک در چه زمانی در کمترین حد خود قرار دارد تا بتوانید محل را با کمترین ترافیک، ترک کنید. این داده‌ها توسط داده‌های ترافیک در زمان واقعی و در مکان‌های واقعی تأمین می‌شود. پس جای هیچ نگرانی‌ای نداشته باشید.
 • حتماً شده که در جاده‌ای ناشناس قرار بگیرید و چراغ بنزین‌تان هم روشن شده باشد. ویز در اینجا به شما کمک می‌کند تا روی نوار جستجو در پایین صفحه کلیک کنید و کلمه «پمپ بنزین» را تایپ کنید. بعد از آن ویز پمپ بنزین‌های نزدیک به شما را با آدرس و فاصله نسبت به موقعیت مکانی حاضر شما نمایش می‌دهد، همچنین به خودروهای مجاور که در حال استفاده از برنامه ویز هستند این پیام را می‌رساند تا به شما برای رسیدگی و امداد کمک کنند. برای این کار کافی است تا روی دکمه نارنجی گزارش و سپس گزینۀ قرمز و سفید «راهنمای کنار جاده» در پایین سمت راست ضربه بزنید.
 • برای کسانی که خانواده‌ای نگران یا همسری مهربان در خانه دارند و نمی‌خواهند آن‌ها را دلواپس و در فکر بگذارند، برنامه مسیریاب ویز نیز فکری کرده است. شما می‌توانید پس از انتخاب مقصد و حتی قبل از ترک مبدأ، سفر یا مسیر خود را به اشتراک بگذارید. سفر خود را بارگذاری و بعد از آن، در پایین صفحه روی «درایو» ضربه بزنید. سپس شخصی را که می‌خواهید مسیر را با او به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید. از این پس آن‌ها می‌توانند ببینند که به کجا می‌روید و کی به مقصد خواهید رسید. این ویژگی در هر زمانی قابلیت توقف دارد. در گوشه پایین سمت راست، روی پیکان آبی کلیک کنید، نماد «درایو سبز» را به اشتراک بگذارید. این به شما کمک می‌کند به طور کامل اشتراک‌گذاری را متوقف کنید.
 • خبر خوب اینجاست! به صورت آفلاین هم می‌توان از مزایای ویز استفاده کرد! گرچه استفاده از مزایای آنلاین بیشتر است. اما اگر می‌خواهید به جایی بروید که اتصال اینترنت ضعیف می‌باشد، می‌توانید از این ویژگی بهره ببرید. تنها کافی است مسیر خود را ذخیره کنید و بعد از آن، تنها کافی است با خیال راحت به سفر خود ادامه دهید، بی‌آنکه نگران باشید، اتصال اینترنت قطع شود راه را گم کنید. با این همه بدون اینترنت نمی‌‌توانید متوجه موانع یا ترافیک شوید.
 • ویز همچنین یک ابزار برای سنجش سرعت دارد که اگر خیلی سریع پیش بروید، به شما هشدار می‌دهد. برای فعال کردن آن کافی است به ویز من و قسمت سرعت‌سنج بروید و تنظیمات را برای نمایش در نقشه و هشدار در هنگام سرعت تغییر دهید.
 • ویز همچنین این ویژگی را دارد که مشخصات تجاری مکان‌های خاص را برای بهره‌برداری بهتر افراد به نمایش بگذارد. این برای صاحبان کسب و کار یک ویژگی خارق‌العاده به شمار می‌آید. صاحبان مغازه‌ها و فروشگاه‌ها می‌توانند با ثبت لوکیشن در ویز ، از مزایای این کار و برنامه ویز بهره ببرند. در بخش‌ بعدی به مزایای ثبت لوکیشن در ویز پرداخته می‌شود. بنابراین با مپ ثبت همراه باشید.

آیا ویز رایگان است؟

بله، این برنامه 100٪ رایگان برای دانلود و استفادۀ همه است. به یاد داشته باشید که این سرویس برای عملکرد در حین حرکت به برنامه داده تلفن همراه شما متکی است. استفاده مداوم می‌تواند از داده‌های زیادی استفاده کند، بنابراین برای جلوگیری از پرداخت صورت‌حساب‌های بالا، مصرف داده آن را کنترل کنید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید هزینه ثبت مکان در گوگل مپ را نیز مطالعه کنید.

ثبت لوکیشن در ویز
ثبت لوکیشن در ویز

مزایای ثبت لوکیشن در ویز

ثبت لوکیشن در ویز مزایای زیادی دارد که از آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. جزئیات دقیق نقشه
 2. تبلیغات همیشگی و رایگان برای صاحبان کسب و کار
 3. افزایش مشتری و اعتبار برای صاحبان مشاغل
 4. مسیریابی دقیق و سریع
 5. بومی بودن برای محله‌ها و شهرهای مختلف

نحوه ثبت لوکیشن در ویز

ثبت لوکیشن در ویز به سادگی آب خوردن است. تنها کاری که نیاز است انجام دهید، سپردن این کار به ما هست.

 • لینک روبرو را لمس کنید: ثبت لوکیشن در ویز
 • اطلاعات کسب و کار یا محل مورد نظر خود را وارد کنید.
 • نقشه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • منتظر بمانید تا متخصصین ما برای شما لینک تأیید مکان را ارسال کنند.

سخن پایانی

تمرکز بر ارتباطات چیزی فراتر از تعامل فرد به فرد است. این ستون اصلی ویز است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بروزرسانی‌هایی را برای رانندگان اطراف ارائه کنند که نقشه کاملی از تجربه رفت ‌و آمد را ترسیم می‌کند. و برای محافظت بیشتر، ویز تیمی از ویرایشگران نقشه‌ها دارد که داده‌ها را تأیید می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که اطلاعاتی که کاربران به برنامه اضافه می‌کنند تا حد امکان بروز و دقیق است. ویز با الهامات بازی مانند خود، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا در هنگام رانندگی، امتیاز کسب کنید و قفل دستاوردها را باز کنید. هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، بیشتر متوجه می شوید که چه چیزهایی برای ارائه دارد.

بنابراین می‌توانید همین حالا برای ثبت لوکیشن در ویز با متخصصین مجرب ما تماس بگیرید!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الان برای ثبت کسب و کار خود در نقشه اقدام کنید!

همین الان برای ثبت کسب و کار خود در نقشه اقدام کنید!