درباره‌ مپ ثبت

About Us

مپ ثبت یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است که از فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است. در این سال‌ها سعی کرده‌ایم که چالش‌های کسب و کارهای آنلاین را با تفکری هوشمندانه، ایده‌های خلاق و اجرایی دقیق حل کنیم. رویکرد ما ساده است و مبتنی بر گرد هم آوردن تیمی باهوش و جوان و با استعداد می‌باشد. تیم مپ ثبت متشکل از استراتژیست‌های بازاریابی و فروش، توسعه‌دهندگان وب‌سایت، نویسندگان محتوا، تحلیلگران سئو و … می‌باشد.

ما با مشخص کردن یک هدف روشن و برنامه‌ای دقیق، به صورت مشارکتی و صادقانه کار می‌کنیم.  مأموریت ما نجات کسب و کارها از بازاریابی دیجیتال ناکارآمد است. به آن‌ها کمک می‌کنیم تا به کمک متخصصان درجه یک، به رشد بلندمدت در فضای آنلاین دست یابند.

خدمات ما

اگر شما به دنبال رشد در بین هزاران کسب و کار اینترنتی هستید، ما یک شرکت دیجیتال مارکتینگ با تجربه هستیم که دوست داریم به رشد شما کمک کنیم!

  • شما با داشتن یک وب‌سایت عالی و کاربردی می‌توانید کاربران بسیاری را با حوزه فعالیت خود آشنا کنید و خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید. این بدان معناست که شما به وب سایتی نیاز دارید که به خوبی طراحی شده باشد و از نظر فنی کامل باشد.
  • صرف داشتن یک وب‌سایت تضمینی بر رشد شما در فضای آنلاین نیست! چرا که با دیده شدن در صفحه اول گوگل است که می‌توانید ترافیک وب‌سایت خود را بالا ببرید. بنابراین، باید برای بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو SEO اقدام نمایید. ما به شما کمک می‌کنیم جایگاه خوبی در صفحه اول گوگل پیدا کنید و رقیبان خود را شکست دهید.
  • برای بهبود حضور در فضای دیجیتال نیاز به تبلیغات و کمپین‌های تبلیغاتی دارید. تبلیغات کلیکی از جمله موثرترین و بهترین شیو‌ه‌ها هستند. پیش‌نیاز اجرای این روش بازاریابی، داشتن یک وب‌سایت تمام و کمال است! به شما توصیه می‌کنیم که اگر تخصصی در این زمینه ندارید هیچ اقدامی انجام ندهید و آن را به ما بسپارید. چرا که ممکن است بودجه زیادی را از دست دهید!
  • یک روش کم هزینه و درعین حال کمک‌کننده در دیده شدن بیشتر کسب و کار شما، ثبت لوکیشن در نقشه‌های آنلاین از جمله Google Map می‌باشد. با این روش می‌توانید خیلی سریع و بدون دردسر موقعیت مکانی خود را در دید عموم قرار دهید و در میان رقبا بیشتر شناخته شوید.
  • از دیگر خدماتی که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ مپ ثبت ارائه می‌شود، می‌توانیم به طراحی UX و UI، بازاریابی محتوایی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و … اشاره کنیم.