استفاده از گوگل بیزینس در ایران

استفاده از گوگل بیزینس در ایران

گوگل بیزینس، یکی از ابزار کاربردی و حیاتی برای کسب و کارها است. هنگامی که کاربران در گوگل خود یک کسب و کار را جستجو می‌کنند، پروفایلی از آن در کنار نتایج جستجو ظاهر می‌شود، این پروفایل در واقع لیست گوگل بیزینس است. این پلتفرم، ابزاری کاملاً رایگان از گوگل می‌باشد

همه جزئیات ثبت لوکیشن در ویز

ثبت لوکیشن در ویز

اگر بخواهید پرسرعت از نقطه A به نقطه B بروید، اولین اقدام شما چیست؟ قطعا سرچ و جستجو در اپلیکیشن‌های مسیریاب. ویز یکی از پلتفرم‌های آنلاین و فوق‌العاده در دسترس شما برای این کار است. ویز به تهاجمی بودن مسیریابی‌اش معروف است. این به آن معناست که سریع‌ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد ارزیابی می‌کند

ثبت لوکیشن در گوگل مپ، راهی برای موفقیت کسب و کار

افزودن لوکیشن در گوگل مپ

در حال حاضر میلیون‌ها کسب و کار در حال فعالیت هستند. با توجه به نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی ما، بسیاری از صاحبان مشاغل تصمیم گرفته‌اند که در حوزه آنلاین (برخط) هم فعالیت داشته باشند. افزودن لوکیشن در گوگل مپ ، یکی از آن کارهایی است که می‌توانید با انجام آن، به صورت مداوم خود را بالا بکشید

برنامه نشان بهتر است یا بلد؟

برنامه نشان بهتر است یا بلد

برنامه نشان بهتر است یا بلد، باید امکانات هر دوی این برنامه‌ها را با یکدیگر بررسی نماییم. اپلیکیشن نشان امکانات و مزایایی دارد. یکی از امکانات این برنامه، مسیریابی با خودرو است که با در نظر گرفتن ترافیک به صورت آنلاین در تمامی استان‌های ایران می‌توانید به راحتی مسیر مورد نظر خود را پیدا کنید.

با ۷ گام اقدام به ثبت نظر در گوگل مپ کنید

ثبت نظر در گوگل مپ

گوگل مپ به عنوان یکی از مجبوبت‌ترین و پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌های نقشه برداری و مسیریاب در جهان شناخته می‌شود که به مردم امکانات و مزایای زیاده را عرضه می‌کند. با ثبت لوکیشن کسب و کار خود در این برنامه از مزایای بسیاری نیز بهره‌مند خواهید شد.

چگونگی افزودن کسب و کار در گوگل مپ

افزودن کسب و کار در گوگل مپ

ثبت مکان کسب و کار در گوگل مپ یک قدم مهم در گسترش کسب و کار است. چرا که امروزه نرم‌افزارهای مسیریاب برای یافتن هر نوع مکان، آدرس، از جمله لوکیشن کسب و کار، کار را خیلی راحت کرده‌اند. از فروشگاه‌های مواد غذایی گرفته تا کوچک‌ترین رستوران‌ها، قابل ردیابی‌اند.

نحوه امتیازدهی در گوگل مپ و فواید این کار

نحوه امتیازدهی در گوگل مپ

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های گوگل مپ، امکان امتیازدهی افراد به کسب و کارهای مورد نظر خود است. مشتریان با این عمل می‌توانند تجربه و نظر شخصی خود را دربارۀ یک مکان به اشتراک بگذارند. تا، دیگر افراد نیز از این تجارب استفاده کنند.

فارسی کردن گوگل مپ در سه سوت

فارسی کردن گوگل مپ

در گوگل مپ نام مکان‌ها، راه‌ها و جاده‌ها، دکمه‌ها و حتی گزینه‌های تنظیمات به زبان پیش‌فرض یا همان زبان انگلیسی است. بنابراین طبیعی است که برای فارسی‌زبانان این مورد کمی سخت باشد که بخواهند از زبان انگلیسی برای خواندن نقشه استفاده کنند.

چگونه در گوگل مپ عکس بگذاریم؟

اضافه کردن عکس به گوگل مپ

اگر شما صاحب کسب و کار هستید حتما برایتان پیش آمده که بخواهید برای تبلیغ کسب و کار خود و نشان دادن آن به دیگر افراد، اقدام به اضافه کردن عکس به گوگل مپ کنید. اما سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه در گوگل مپ عکس بگذاریم؟

10 استراتژی خاص برای بالا بردن رتبه در گوگل مپ

بالا بردن رتبه در گوگل مپ

تحقیقات نشان داده است که نقشۀ ترجیحی و کاربردی 67 درصد از کاربران، گوگل مپ است. همانطور هم که می‌دانید، بیش از 90 درصد افراد از بین سه گزینۀ برتر وب‌سایت گوگل مپ، موردی را انتخاب می‌کنند. حضور در گوگل مپ جزء سه گزینۀ برتر، یکی از واجبات است.